Магазин искусственных елок и новогодних украшений

 

(063) 565-72-65

  

Штучні ялинки Львів або искусственные елки Львов

 

Новий рік вже на носі, тому потрібно швидко обирати ялинку, адже це найголовніший атрибут Новорічної атмосфери!
Для того, щоб правильно обрати новорічну красуню, потрібно визначитись з місцем де вона буде прикрашати Вашу оселю та зробити виміри висоти та ширини ялинки, адже в асортименті нашого магазину, Ви можете знайти ялинки висотою від 70 см до 400 см і діаметром від 40 до 210 см. Велике розмаїття штучних ялинок та сосен представлено на нашому сайті. Вони можуть бути класичні та литі. Сосну, зазвичай, виготовляють із жилки, а от класичні ялинки виготовляють із плівки, литі – з пластмаси. Також вони різняться розміщенням гілочок: у сосен гілок менше, бо вони пухнастіші, а на ялину треба більше гілок. Для литої ялинки гілки розміщують почергово більші-менші, аби вона була більш схожою на справжню. На інших же деревцях – від найменших гілочок до найбільших.

Литі ялинки у Львові

Литі ялинки виготовляють із застосуванням волосіні. Кожну гілку виливають у спеціальні форми, що надає дереву правдоподібності. Найдорожчі варіанти штучних ялинок коштують, залежно від розмірів, від дев’ятсот до сорока тисяч гривень.
Плівкові штучні ялинки виготовляють із полівінілхлориду на сталевому дротяному каркасі. Ці дерева дешевші. Дизайн ялинок залежить від фантазії, уявлень та можливостей кожної людини. Це можуть бути як стандартні смарагдово-зелені ялинки, так і різнокольорові версії новорічного дерева: білі, блакитні, з шишками,  покриті інієм сріблястого або золотистого кольорів, а також віночки різної висоти та вартості, також це може бути сосна. Також дуже важливо щоб ялинка була на металевому стовбурі та з металевою підставкою, якщо підставка виявиться ненадійною, ви ризикуєте не тільки цілісністю ялинки, але і власною безпекою. Найнадійнішими є хрестоподібні металеві підставки, бо вони гарантуватимуть стабільність за додаткових навантажень від прикрас і гірлянд, але для маленьких ялинок можна використовувати пластикові підставки.

У продажі представлені ялинки, які мають шарнірну конструкцію і розкриваються як парасолька, що дуже зручно у використанні та зберіганні. Ви просто розправляєте гілочки у різні сторони і маєте готову Новорічну ялинку, яка буде радувати Вашу оселю мінімум десять років, адже ялинки не осипаються, не втрачають кольору та не викликають алергію. Матеріал, з якого виготовляються ялинки високої якості з вогнетривких і незаймистих пластиків або поліетилену та не шкідливий для здоров’я. Наша продукція має сертифікат якості, який засвідчує безпечність виробу і в якому зазначено, що у складі виробу відсутні формальдегіди, метилен, ацетон та різного роду смоли. Якщо ви хочете придбати дійсно якісний і надійний виріб, зважайте й на країну виробництва. Краще обирати дерева, виготовлені в Україні, Німеччині, Англії, США, Бельгії та Нідерландах. Уникайте дешевих штучних ялинок, вироблених у Китаї, Тайвані або В’єтнамі. Звісно, використання штучних ялинок не є повністю екологічним, але така ялинка окупить себе для вас за три-чотири роки, а для природи ваш внесок буде просто безцінним! Тому залишимо живу ялинку в лісі :)

Все права защищены